Hansel ve Gretel Türkçe Dublaj 2013 Full izle

1471 izleme
Lütfen Yorum Yapın
hansel-ve-gretel-cadi-avcilari

Zencefilli evle alakalı travmatik bir kazadan 15 yıl sonra Hansel (Jeremy Renner) ve Gretel (Gemma Arterton) adlı ikizler, kendilerini cadıları yok etmeye adamış intikamcı avcılar haline gelmişlerdir. Yıllar geçtikçe ikizler avcılıkta ustalaşmış, izleme kabiliyetinde ve avını yakalama işinde ünlenmişlerdir. Sıkıntıları iyileşse de, işleri oldukça kolaydır, tehlikeli sözler ve lanetler onlara işlemez. Şimdi, Augsbur Başkanı, kasabadan gidebilmelerine ve büyücü kadınların başını (Famke Janssen) bulabilmelerine yardımcı olur. Büyücü kadınların başı ise iki gün sonra gerçekleşecek ‘ Kanlı Ay’ esnasında yapılacak cadılar toplantısında bir çok yerel çocuğu kurban etmeyi planlamaktadır. İşleri daha kötü yapmak için ikili aynı zamanda Augsburg’daki gücü ele geçirmiş ve kendi çapında bir cadı avlayıcısı olan acımasız Şerif Berringer (Peter Stormare) ile de ilgilenmek zorundadır.

Kesintisiz izle Ailesi iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. kıymet

   düper sürükliyici bir fılım adeta zamanın nasıl gectını anlmayosun

  2. Bulut

   Süper görsel efektleri olan ve hansel ve gretel masalına çok farklı bir anlam kazandıran harika bir film inşallah ikincisinide çok kısa zamanda çekerler herkese tavsiye ederim..

  3. kumsal

   süper bifilm sonunda iyilerin kazanması

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

sinema