Kuzuların Sessizligi 3 izle-Kızıl Ejder 3 Kesintisiz izle

17448 izleme
Lütfen Yorum Yapın
kuzularinsessizligi3

FBİ-dan erkenden emekli olan Will graham (edvard Norton) Patronu tarafından bişr seri cinayet vakasını çözmesi icin yeniden goreve cagırır.
Will,Once gorevi abul etmek istemesede,Kurbanların fotograflarını gorunce fikrini degiştirir.Kurbanların vucudunda kendine has bir diş izi bırakan ve gercek adı francis dollarhyde olan bu katil,Kızıl ejder adını Kullanmaktadır.Kısa bir arastırmadan sonra,Graham katilin yeni kurbanının redaka isimli bir genc kadın olacıgını Tahmin eder.Ve Onu durdurmak icin bizzat kendi elleri ile hapse attıgı eski dusmanını yani Dr.Hannibal Lecter,den yardım ister.
iyi seyirler kesintisizizle.com

Film hakkındaki yorumlar

  1. teshup

   Kimsenin yorum yapmamasına üzüldüm. Kuzuların sessizliği seri olarak izlediğim en güzel gerilim filmi. Emeğiniz ve yayınladığınız için teşekkür ederim.

  2. ibrahim06

   Bu adamın eli 2. bölümde kesilmişti :) böyle bir sinema filminde böyle ciddi bir hatayı nasıl yaptılar anlamadım dogrusu..

  3. YUSUF

   dikmişlerdir :)

  4. muhammed

   Bu bayan ajandan önceki seneleri anlatıyor . Adamlar koskoca seriyi çekip kesik olan elimi unutacaklar

  5. TUGAY

   BU İZLEDİĞİN BİRİNCİ BÖLÜMDEN ÖNCEKİ NE SALAK SIN DEMİYECEĞİM ÇOK KİŞİ YANILMIŞTIR

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

sinema